captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kas įdomiausio Lietuvos muzikos scenoje sukurta šiemet? Laidoje „Pakartot“ – kritikų pasirinkimas

Metų pabaiga yra darbymetis muzikos apžvalgininkams, kritikams ir tiesiog melomanams – visi bando įvertinti, kokie besibaigiantys metai buvo muzikai. Metų apžvalgą surengsime ir šio savaitgalio „Pakartot“ laidoje.
Grupė „Garbanotas bosistas”. G Gražio nuotr.
Grupė „Garbanotas bosistas”. G Gražio nuotr.

Į studiją atvyks seniausio Lietuvoje alternatyvios kultūros tinklalapio ORE.lt redaktorius, LRT OPUS radijo stoties kolega Domininkas Kunčinas, skaitomiausio lietuviško muzikos tinklaraščio „Dubauskaite.lt“ autorė Daina Dubauskaitė (Kotryna Sokolovaitė) ir šiemet gimusio, bet jau 6 tūkst. skaitytojų feisbuke surinkusio tinklaraščio „Gintariniai akiniai“ vienas autorių Andrius Zimaitis. Jie pasidalins savo šių metų muzikiniais atradimais lietuviškos muzikos scenoje. Tarp pasirinkimų – psichodelinį roką Lietuvoje atgaivinę vilniečiai „Garbanotas Bosistas“, muzikos kanonus perrašantis Berlyne gyvenantis prodiuseris Gediminas Žygus ir daugelis kitų radijo klausytojams mažiau pažįstamų, bet progresyvią muziką kuriančių lietuviškų vardų.

Vedėjas Karolis Vyšniauskas.

Laida „Pakartot“ gruodžio 19 d., šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 20 d., sekmadienį, 03.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir didžiausiu lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...