captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką Lietuvai reiškia atominių jėgainių statyba kaimynystėje?

Baltarusijoje, pasienyje su Lietuva statant Astravo atominę elektrinę, Vilniuje po kelerių metų pertraukos įvyko Lietuvos ir Baltarusijos atstovų susitikimas. Jo metu aptarta sutartis dėl poveikio aplinkai vertinimo. Jungtinių Tautų konvencijos dėl poveikio aplinkai įvertinimo komitetas yra paskelbęs kad Astravo projektas neatitinka konvencijos reikalavimų. Kokie susitikimo rezultatai?
Astravo atominės elektrinės statybos.
Astravo atominės elektrinės statybos.

Ką reiškia Lietuvai atominių jėgainių statybos kaimynystėje tiek saugumo, tiek ekonomine prasme? Turint omeny ir tai, kad jėgainę ketina statyti ir Lenkija.

Europos Vadovų Taryboje Briuselyje ES lyderiai tariasi dėl papildomų priemonių migracijos krizei suvaldyti, kaip sustiprinti ES energetinę sąjungą, kaip gerinti ES valstybių bendradarbiavimą kovoje su tarptautiniu terorizmu. Tuo metu dėl padėties Sirijoje Niujorke renkasi pasaulio lyderiai. 

Krašto apsaugos ministerijoje penktadienį bus pristatomas naujas iliustruotas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“.

Miškininkai penktadienį tradiciškai dalys eglių šakas ir kvies parsinešti Kalėdas į savo namus.

Pasaulio kino teatruose nuo penktadienio bus rodomas daugelio ilgai lauktas filmas „Žvaigždžių karai VII: Galia nubunda“. Kokią galią turi ši Georgo Lucaso kosminė epopėja, kad dėl jos milijonai žmonių jau keturis dešimtmečius eina iš proto? Apie tai su rubrika „Naujienų žemėlapis“ pasakos Simonas Bendžius.

Penktadienio ilgesnio pašnekesio svečias – Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Laidą veda Saulius Liauksminas, Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ gruodžio 18 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...