captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie virtualią biblioterapiją

„Pirmą kartą Lietuvoje biblioterapijos metodas bus panaudojamas nauja forma – virtualioje erdvėje, kai asmuo, norintis spręsti savo problemas, galės „pasislėpti“ jo susikurto „Avataro“ įvaizdyje, būti saugus, išklausytas specialistų ir gauti kokybišką pagalbą“, – sako projekto „Mes knygų saloje“ vadovė Rita Venskūnienė.
Projekto „Mes knygų saloje“ vadovė Rita Venskūnienė.
Projekto „Mes knygų saloje“ vadovė Rita Venskūnienė.

„Japonijoje lėlės yra labai svarbi ir kasdienio, ir religinio, ir kultūrinio gyvenimo dalis. Pradžioje kaip tradicinis vaikų žaislas – medinukas, iš molio pagamintas daiktas, per šimtmečius kartu su žmonėmis keitėsi, gražėjo ir dabar jau tapo labai svarbia netgi šiuolaikinio meno dalimi“, – sako menotyrininkė Kristina Jokubavičienė, kviečianti į parodą Klaipėdoje „Japonijos lėlės“. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: Ciuricho filharmonijoje debiutavo ispanas dirigentas, vakaro soliste pasitelkęs latvę smuikininkę Baibą Skridę, o Vienoje nevienaprasmiškų atsiliepimų sulaukė teatro spektaklis „Europos viešbutis ir Antikristas“ pagal austrų rašytojo Josepho Rotho tekstus.

Apie vienuolikoje  bibliotekų startuosiantį projektą „Mes knygų saloje“ – ne tik interaktyvų virtualų  žaidimą, bet ir mokslinį tyrimą – pokalbis studijoje su projekto vadove R. Venskūniene, psichologėmis Veronika Mudėnaite ir Raminta Seniūnaite bei Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos direktoriaus pavaduotoju Eugenijumi Stratilatovu,  projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovu.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  gruodžio 17 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...