captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie aukštųjų mokyklų reitingus

„Skeptikai paprastai teigia, kam reitingai apskritai reikalingi. Jie būtų laimingiausi, jei jų niekas nejudintų, nereitinguotų ir jie galėtų kabinti makaronus jaunuoliams ant ausų, juos kažkaip gundyti ir vilioti. Tą iš tikrųjų dauguma ir daro“, – sako žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas.
Žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas. Asm. archyvo nuotr.
Žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas. Asm. archyvo nuotr.

„Žinoma, yra žmonių, kurie nepriima šios temos. Tačiau einame mažais žingsneliais į priekį ir viliuosi, kad šis pastatymas pasieks žmonių širdis, privers juos mąstyti“, – sako režisierius ir muzikinio teatro profesorius Georgas Malvijus iš Švedijos, pakviestas į Jaunimo miuziklo teatrą statyti 1994-aisiais Niujorke sukurto miuziklo „Rent“, kuriame pirmąkart miuziklo istorijoje pasirodė biseksualūs ir translyčiai veikėjai.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Visus Lietuvos regionus vienijančiame universalijų lauke kartais taip norisi etnografiškumo, ribų, skirtumų“, – apie fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus vaizdus komentare pastebi menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis.

„Skeptikai paprastai teigia, kam reitingai apskritai reikalingi. Jie būtų laimingiausi, jei jų niekas nejudintų, nereitinguotų ir jie galėtų kabinti makaronus jaunuoliams ant ausų, juos kažkaip gundyti ir vilioti. Tą iš tikrųjų dauguma ir daro. Jei Lietuvoje nebūtų reitingų, jaunuoliai ir jų tėvai neturėtų jokio supratimo, kaip mūsų skirtingas aukštąsias mokyklas vertina darbdaviai. Jei nebūtų reitingų, studentai, jaunuoliai, gimnazistai ir jų tėvai nesužinotų, kurios aukštosios mokyklos parengia daugiausia bedarbių“, – sako žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas. Pokalbis studijoje su žurnalo „Reitingai“ redaktoriumi G. Sarafinu bei žurnaliste Jone Kučinskaite. 

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ gruodžio 15 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...