captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dainininkė Asta Krikščiūnaitė

„Artėja ta diena, kai visi sugrįžtam mintimis namo, vėlei prisimindami vaikystėje klausytų šventų Kalėdų giesmių melodijas. Kalėdos – tai metas, kai trumpam sugrįžtame į vaikystę... Laikas, kai norime dovanoti vieni kitiems stebuklus, bent vieną mažą stebuklą“, – sako dainininkė Asta Krikščiūnaitė, kviesdama į koncertą „Vėrinys Kalėdoms“.
Dainininkė Asta Krikščiūnaitė.
Dainininkė Asta Krikščiūnaitė.

Dusetų dailės galerija mini 20-metį. Jos vadovas dailininkas Alvydas Stauskas pasakoja, kad šiam jubiliejui yra parengta galerijos istoriją ir veiklą apimanti knyga, Raimondas Gapšys sukakčiai skiria ir dokumentinį filmą, o metus vainikuos kalėdinė miniatiūrų paroda.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Paskelbtas 2015-ųjų Nacionalinių kultūros ir meno premijų šešetukas. Anot komisijos pirmininko filosofo Leonido Donskio, „mes susidorojome su be galo sunkiu darbu. Ir aš prieš Dievą ir Tėvynę galiu drąsiai pasakyti, kad mes turime šio aukšto titulo vertų žmonių sąrašą“.

„Artėja ta diena, kai visi sugrįžtam mintimis namo, vėlei prisimindami vaikystėje klausytų šventų Kalėdų giesmių melodijas. Kalėdos – tai metas, kai trumpam sugrįžtame į vaikystę... Laikas, kai norime dovanoti vieni kitiems stebuklus, bent vieną mažą stebuklą“, – sako dainininkė Asta Krikščiūnaitė, kviesdama į koncertą „Vėrinys Kalėdoms“. Apie laiko įneštus pokyčius tradicijai, apie muziką ir jausmus pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 11 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...