captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 50-metį minintis džiazo trimitininkas Valerijus Ramoška

„Perėjau visas kultūras. Džiazo įrašus šifruodavau naktimis – atmintinai mokiausi Dizzy Gillespie, kitų meistrų kūrinius nesuprasdamas, kodėl jie taip grojo“, – muzikavimo pradžią prisimena dabar jau vienu talentingiausių ir veikliausių Lietuvoje tituluojamas džiazo trimitininkas Valerijus Ramoška.
Džiazo trimitininkas Valerijus Ramoška.
Džiazo trimitininkas Valerijus Ramoška.

„Mes turime savo poziciją, bet teigti, kad ji yra vienintelė negalime. Todėl norisi dar kartą parodyti tą vaizdą ir dar kartą pasvarstyti: kas yra laisvė, ar jaunimas turi teisę rinktis? Jeigu nekvies šauktinių, tai gal niekas ir neis. O jeigu ateis priešas, kas gins šalį?“, – virtine klausimų savo spektaklį „Šauktiniai“ uostamiesčio jaunimo teatre pristato režisierius Paulius Pinigis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie tai, kaip Hamburge į spektaklį pagal Federico Fellinio filmą įtraukiami tikri pabėgėliai ir kaip dėl neva netinkamo nuolaidžiavimo bėgliams su kitu Hamburgo teatru ryšius nutraukė garsus latvių režisierius Alvis Hermanis.

„Perėjau visas kultūras. Džiazo įrašus šifruodavau naktimis – atmintinai mokiausi Dizzy Gillespie, kitų meistrų kūrinius nesuprasdamas, kodėl jie taip grojo“, – muzikavimo pradžią prisimena dabar jau vienu talentingiausių ir veikliausių Lietuvoje tituluojamas džiazo trimitininkas Valerijus Ramoška. Penkiasdešimtmečio proga – pokalbis apie įdomiausias patirtis, koncertuojant su garsiausiais džiazo kolektyvais, meilę džiazui ir kodėl sunku klausytis savų muzikinių įrašų.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ gruodžio 10 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...