captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santaroje“ – pažintis su žymiausiu lenkų animatoriumi

„Tikriausiai vis tiek kurčiau animaciją", – su šypsena veide sako Witoldas Gierszas, paklaustas, ką kito darytų gyvenime, jei prieš 65-erius metus likimas nebūtų nukreipęs jo žingsnių į Bielsko-Bialoje besikuriančią Lenkijos animacijos mokyklą.
Lenkų animatorius Witoldas Gierszas.
Lenkų animatorius Witoldas Gierszas.

Žinomiausias kaimyninės šalies animatorius, išgarsėjęs visame pasaulyje savo novatoriškais darbais, viešėjo Vilniuje tarptautinio animacijos festivalio „Tindirindis" kvietimu. Viešnagės metu Lenkijos animacijos veteranas susitiko ne tik su jaunaisiais šio meno rūšies adeptais ir pristatė savo garsiausių darbų retrospektyvą, bet taip pat susitiko ir su mūsų laidos kūrybine grupe. Laidoje – išskirtinis pokalbis su p. Vitoldu apie meilę animacijai, unikalių darbų kūrimo paslaptis ir garsaus meistro požiūrį į šiuolaikinį animacijos žanrą.

Prasidėjo jubiliejinė 10-oji labdaros akcija „Maltiečių sriuba“, kuri jau iškeliavo į daugiau kaip 30 Lietuvos miestų. Maltos ordinas – viena didžiausių krikščioniškų humanitarinių organizacijų, veikianti 120-yje pasaulio šalių. Organizacija išlaiko vaikų ir senelių namus, ambulatorijas, ligonines, prieglaudas, turi greitosios pagalbos tarnybas.

„Santara“ –  gruodžio 4 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...