captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Craft Vilnius 2015“ – gyvoji meno istorija

Taikomojo meno mugė „Craft Vilnius 2015“ yra dalis gyvosios meno istorijos, tad renginio organizatoriai kviečia meną ne tik stebėti ar paliesti, bet ir apie jį kalbėtis.

„Tai nėra opera tik muzikos ekspertams, gurmanams ar elitui. Mes ją statome ir įdedame daug širdies tam, kad kiekvienas žmogus, nesvarbu, kokią muzikinę patirtį jis turi, galėtų pasidžiaugti šituo atradimu“, – sako režisierė Dalia Ibelhauptaitė, kviesdama į vienintelės Claude Debussy operos „Pelėjas ir Melisanda“ premjerą.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema  – baleto šokėjo Michailo Baryšnikovo ryšiai su poetu, eseistu Josephu Brodskiu ir jų atspindys Alvio Hermanio pjesėje Naujajame Rygos teatre.

Taikomojo meno mugė „Craft Vilnius 2015“ yra dalis gyvosios meno istorijos, tad renginio organizatoriai kviečia meną ne tik stebėti ar paliesti, bet ir apie jį kalbėtis. Kaip atsiranda profesionalumas mene? Ar galima nubrėžti ribą tarp komercinio ir nekomercinio meno? Kaip lietuviškas taikomasis menas atrodo pasauliniame, Europos kontekste? Apie taikomojo meno tendencijas pokalbis studijoje su „Craft Vilnius 2015“ iniciatore dailininke Aušra Petroškiene, menotyrininke Danute Zoviene ir menininke Tania Chernov iš Izraelio.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  gruodžio 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close