captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Jaunojo tapytojo prizo laureatas – Andrius Ivanovas

„Žaviuosi universaliais ir fundamentaliais dalykais. Tai, kad jie nenuginčijami, asocijuojasi su tikrąją pasaulio realybe, kuri ir yra mano kūrybos pagrindas“, – sako Jaunojo tapytojo prizo nugalėtojas skulptorius Andrius Ivanovas.
Jaunojo tapytojo prizo laureatas – Andrius Ivanovas.
Jaunojo tapytojo prizo laureatas – Andrius Ivanovas.

„Šeršėliafam“, pradėtas prieš dešimtmetį, buvo pirmasis kino festivalis Lietuvoje, paskatinęs atsigręžti į moterų režisierių darbus. Manome, kad svarbu parodyti, ką kuria moterys režisierės, kurių kino pasaulyje vis dar yra gerokai mažiau nei vyrų. Ir šiais metais  atrinkome įdomiausius perliukus, atspindinčius įvairų moters pasaulį“, –  teigia  festivalio įkūrėja ir vadovė Greta Akcijonaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Nacionalinio muziejaus uždarumas – vieša paslaptis. Viešai pasakoma, kad tokia yra muziejaus politika. Ir koks tokios „politikos“ rezultatas? Ogi toks, kad užuot bendromis pastangomis parengę pritrenkiančią pasaulinio lygio menininko parodą, turime vieną blogą ir vieną labai gerą parodą su vidinių rietenų pėdsaku“, – konstatuoja menotyrininkė Agnė Narušytė, savo komentare apžvelgianti dvi XIX a. fotografo Juozapo Čechavičiaus parodas Vilniuje.

„Žaviuosi universaliais ir fundamentaliais dalykais. Tai, kad jie nenuginčijami, asocijuojasi su tikrąją pasaulio realybe, kuri ir yra mano kūrybos pagrindas. Mano paveikslas vaizduoja ne vien tik knygų lentyną su senelių nuotraukomis. Žiūrovas, kuris šio vaizdo negali vertinti per asmeninę patirtį, neras to, ką šioje lentynoje randu pats – niekada nesibaigiantį žmogišką kontaktą“, – sako Jaunojo tapytojo prizo nugalėtojas skulptorius Andrius Ivanovas. Pokalbis su A. Ivanovu apie Jaunojo tapytojo prizo konkursą, tapybą bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti jaunam menininkui.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ gruodžio 1 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close