captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – fotomenininkas Remigijus Treigys

„ Mano fotografijose žmogus visada yra kažkur šalia. Galbūt trūksta tik akimirkos ir jis gali įeiti“, – sako fotografas Remigijus Treigys, kviečiantis į naują parodą Vilniuje „Uždaryta“.
Fotomenininkas Remigijjus Treigys. Mykolo Treigio nuotr.
Fotomenininkas Remigijjus Treigys. Mykolo Treigio nuotr.

Mano fotografijose žmogus visada yra kažkur šalia. Galbūt trūksta tik akimirkos ir jis gali įeiti“, – sako fotografas Remigijus Treigys, kviečiantis į naują parodą Vilniuje „Uždaryta“.  

„Mūsų konkurso taisyklės formuoja tam tikrą diskusijų formatą, kuris galėtų būti pavyzdžiu ir plačiajai visuomenei. Kitaip tariant, debatai sufleruoja konstruktyvų susikalbėjimo būdą“, – sako debatų ekspertas Ansgar Kemmann. Reportažas iš Vilniuje vykusio „Tarptautinių jaunimo debatų“ vokiečių kalba konkurso finalo.

„Spektaklis kalba apie mūsų visuomenės netoleranciją kitoniškumui ir apie žmogaus pasirinkimą. Pasirinkimą: gyventi arba susitaikyti ir mirti“, – sako režisierius Gintaras Varnas, pristatantis teatro „Utopia“ premjerą „Tiksinti bomba“.

XXII Tarptautinio aktualios muzikos festivalio „Gaida“ akimirkos. Susitikimas su austrų kompozitoriumi Georgu Friedrichu Haasu.

„Šventes – švęsk. Jos atplėšia nuo kasdienybės, įvertina nueitą kelią, priverčia pažvelgti toliau, nei siekia mūsų atmintis. Deja, pastaroji dažniau telkiasi į tai, kas nepavyko, kokia buvo nauda švenčių rengėjams ir kiek prarado kiti. Bet kadangi švęsti neišvengiamai reikės, siūlau paraišką visoms būsimoms šventėms, kurios autoriai – Robertas Musilis ir Jamesas Joyce'as“, – savo kultūros komentare sako meno kritikas Vaidas Jauniškis.

Moterų teisės, socialinis teisingumas, žmogaus teisės Vidurio Rytuose bei posovietinėse šalyse ir elektra – tokias temas žiūrovams siūlo šių metų žmogaus teisių festivalis  NEPATOGUS KINAS.

„Sėskim ir pakalbėkim“. Lankysimės sostinės „Prospekto“ galerijoje, kur susitiksime su fotomenininku Remigijumi Treigiu.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Kultūros savaitė“ – spalio 27 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama spalio 28 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...