captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip turėtų veikti probacijos sistema?

Antradienį Seimui teikiamos pataisos, kurios turėtų užtikrinti griežtesnes nuteistųjų probacijos sąlygas. Prieš trejus metus priimtas Probacijos įstatymas numato, kad asmenys, kuriems bausmės vykdymas yra atidėtas arba kurie yra lygtinai paleisti iš pataisos įstaigų, turi būti stebimi ir prižiūrimi.

Seimas svarstys Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Juliaus Sabatausko siūlymą keisti generalinio prokuroro skyrimo tvarką.

Po teroro išpuolių Paryžiuje Prancūzija siekia sudaryti plačią tarptautinę koaliciją prieš „Islamo valstybę“. Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as pradėjo aktyvių diplomatinių pastangų savaitę. Pirmadienį Paryžiuje jis susitiko su Didžiosios Britanijos ministru pirmininku Davidu Cameronu, antradienį Vašingtone susitiks su JAV prezidentu Baracku Obama.

Lietuvos bankas pristato naują 20 eurų banknotą ir jo apsaugos priemones. Naujieji banknotai į apyvartą visoje euro zonoje bus išleisti lapkričio 25-ąją.

Augantis kompiuterinių žaidimų populiarumas skatina diskusijas apie galimai neetišką žaidimų turinį, nemoralius žaidėjų veiksmus ar neigiamas pasekmes visuomenei. Pokalbis apie kompiuterinius žaidimus, žaidėjo ir žaidimo santykį bei etinius aspektus.

Minime Lietuvos valstybės kūrėjo, Valstybės Tarybos pirmininko, teisingumo ministro, teisininko, visuomenininko Stasio Šilingo 130-ąsias gimimo metines.

Etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ lapkričio 24 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                           

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...