captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Linas Zaikauskas Juozo Miltinio dramos teatrui nori grąžinti gerą vardą

„Labai norėčiau, kad Panevėžio dramos teatras atgautų savo šlovę, kurios būta anksčiau, kad apie jį žinotų ne tik Lietuva, bet ir užsienis“, – teigia naujasis Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Marijus Zaikauskas.
Naujasis Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Marijus Zaikauskas. Marijos Čičirkienės nuotr.
Naujasis Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Marijus Zaikauskas. Marijos Čičirkienės nuotr.

„Suprantu, kad yra baisu, bet dažnai taip jautiesi, kai nežinai, susidarai nuomonę tik iš žiniasklaidos, nesi sutikęs musulmono. Nesakau, kad turėtume atsisakyti kontrolės, bet aklinai užsitvėrę sienas irgi nieko nelaimėsime, nes, akivaizdu, kad blogis kyla ir pačioje Europoje“, – sako Lietuvoje gyvenančius musulmonus fotografavusi menininkė, politikos mokslų studentė Neringa Rekašiūtė.

 Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

 „Muziejus jau pats savaime ne itin pulsuoja gyvybe, nes jame laikomos mumijos ar mumifikuoti dokumentai, paveikslai, ginklai ir kiti eksponatai. Bet ar tikrai neįmanoma jų bent trumpam atgaivinti? Neįmanoma, dažniausiai sako muziejininkai, nes muziejus sukurtas vertingiems daiktams saugoti, o ne vartoti“, – komentare apie muziejus kalba meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Turime stengtis, kad kiekvienas spektaklis būtų įvykis. Juos statyti kviesime geriausius režisierius, o aktoriai ir teatro administracija privalo panaudoti visas jėgas, patirtį, kad pasiektume aukštą lygį. Kiekvienas turime užduoti sau klausimą, ką dar galėtume padaryti teatrui be savo pagrindinio darbo. Tada Fortūna neatsuks mums nugaros. Norėsiu grąžinti teatrui vienos iš svarbiausių Lietuvos scenų, kurioje vyksta svarbūs, plačiai aptariami meniniai renginiai, vardą. Labai norėčiau, kad Panevėžio dramos teatras atgautų savo šlovę, kurios būta anksčiau, kad apie jį žinotų ne tik Lietuva, bet ir užsienis“, –  teigia naujasis Panevėžio J. Miltinio dramos teatro vadovas L. Zaikauskas. Pokalbis studijoje.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ lapkričio 24 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close