captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip dėl įvykių Paryžiuje keičiasi saugumo ir keleivių bagažo patikros?

Pokalbis su Vilniaus oro uosto atstovais.    

Prancūzija reikalauja labiau kontroliuoti išorinę Šengeno erdvės sieną, griežčiau tikrinti vykstančiųjų dokumentus ir pačius keleivius, ar jie neturi ryšių su teroristais. Įvykius Paryžiuje apžvelgia LRT bendradarbis Valdas Papievis.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu.

Penktadienį Kaune vyks tarptautinė konferencija, kurioje užsienio ir Lietuvos pranešėjai dalysis patirtimi ir įžvalgomis apie nuteistųjų užimtumo, kvalifikacijos kėlimo, išėjusių iš įkalinimo įstaigų asmenų diskriminacijos ir kitas problemas bei sprendimo būdus.

Kai kurių ekspertų teigimu, pagrindinis vadinamosios „Islamo valstybės“ siekis yra, kad Vakarų šalys kovotų su savo musulmonų bendruomenėmis. Tuo metu didžiausias iššūkis Vakarų šalims – nesileisti įviliojamoms į šiuos spąstus ir nepradėti karo savo pačių šalyse. „Naujienų žemėlapio“ žvilgsnis į grėsmingiausią šiuo metu teroristinę organizaciją ir bandymas išsiaiškinti jos tikslus, stiprybes ir silpnybes.

Penktadienį LRT Didžiojoje studijoje bus filmuojamas mainų festivalis, kurio metu vyks muzikos įrašų perklausos, o skirtingų šalių muzikos ekspertai, leidėjai, žurnalistai, koncertų organizatoriai jas komentuos.

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ penktadienį prasideda Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ lapkričio 20 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                            

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...