captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Lietuvoje terorizmo grėsmės lygis nėra padidėjęs

Taip tvirtina pareigūnai. Tačiau budrumo daugiau – atidžiau stebimi strateginiai objektai, žmonių susibūrimų vietos. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas terorizmo klausimą įtraukė į trečiadienio komiteto posėdžio darbotvarkę.
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas. V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas. V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Prancūzijoje pirmą kartą nuo Antrojo pasaulinio karo įvesta neparastoji padėtis, Paryžiuje kartu su policija patruliuoja pusantro tūkstančio karių. Pasakoja Valdas Papievis.

Lietuvoje vyksta tarptautinės pratybos „Geležinis kardas 2015“, kuriose dalyvauja daugiau nei 2 tūkst. karių. Tarp jų – 800 karių su savo technika ir ginkluote iš devynių NATO šalių ir Gruzijos.

Lietuvos atstovai Kinijoje dalyvauja tarptautinėje parodoje, kurioje pasirašys protokolus dėl pieno produktų ir veislinių galvijų eksporto į Kiniją su Kinijos generalinės kokybės priežiūros, kontrolės ir karantino administracija.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Verslo naujienos.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Klausysimės vieno iš lietuvių tautinių dalinių organizatorių leitenanto Kazio Škirpos prisiminimų apie 1918 metų Vilnių, Lietuvos vyriausybės paskelbtą pirmąją kareivių ir karininkų mobilizaciją, Lietuvos kariuomenės  formavimo pradžią. 

Pasaulio sveikatos organizacija sako, kad pastaruoju metu atsparumas antibiotikams didėja, naujų antibiotikų kūrimas reikalauja didelių laiko ir finansinių sąnaudų.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ lapkričio 18 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...