captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Donaldo Kajoko „Apie vandenis, medžius ir vėjus“

„Pamažu suradau tą kryptį, kuria kalbu apie man labai svarbius egzistencijos, būties klausimus, kuo toliau norisi apie juos kalbėt paprastesniais žodžiais“, – sako rašytojas Donaldas Kajokas, kurio poezijos knyga  „Apie vandenis, medžius ir vėjus“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) dalyvauja „Metų knygos rinkimuose“.
Rašytojas Donaldas Kajokas.
Rašytojas Donaldas Kajokas.

„Teatras yra ginklas. Ir ne koks senas, atšipęs butaforinis kalavijas ar apdulkėjęs orinis pistoletas, o galingas, urzgiantis kūrybinis tankas“, – teigia naujo leidinio „Teatro žurnalas“ redaktoriai teatrologai Ramunė Balevičiūtė ir Andrius Jevsejevas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Labiausiai kalbų prekybos verslo paslaugomis yra linkę naudotis dvyliktokai. 46 % dvyliktokų atsakė, kad nusipirkus kalbą, galima sėkmingai išlaikyti įskaitą ir tik 4 % abiturientų apie parduodamas kalbas nėra nieko girdėję“, – pastebi žurnalo „Gimtoji kalba“ redaktorė Rita Urnėžiūtė, atlikusi apklausą apie lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitos kalbų pirkimą.

„Pamažu suradau tą kryptį, kuria kalbu apie man labai svarbius egzistencijos, būties klausimus, kuo toliau norisi apie juos kalbėt paprastesniais žodžiais. Dabar, tiesa, pasirinkau medžius, vandenis ir vėjus – tuos elementus, kurie, manyčiau, kiek bus žmonija, vis dėl to ir šitie dalykai neišnyks, o jeigu ir išnyks – tai ir žmogus, arba jis labai transformuosis į keistas formas. Todėl per juos bandau sakyti tai, kas man svarbu“, – sako rašytojas Donaldas Kajokas, kurio poezijos knyga  „Apie vandenis, medžius ir vėjus“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) dalyvauja „Metų knygos rinkimuose“.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 18 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close