captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Vilnius Mama Jazz“

Tarptautinis džiazo festivalis „Vilnius Mama Jazz“ nesivadovauja stilistiniais meno apibrėžimais, o kalba apie esamą džiazo laiką. Šių metų festivalio inovacija – diskusijų laboratorija „Vilnius Mama Jazz paraštės“. Tai pirmasis bandymas Lietuvoje pradėti meninį ir kultūrinį dialogą tarp kūrybinės sferos, akademinės bendruomenės ir džiazo pasaulio atstovų.
Festivalio „Vilnius Mama Jazz“ direktorė Judita Bartoševičienė.
Festivalio „Vilnius Mama Jazz“ direktorė Judita Bartoševičienė.

„Mano trumpametražio filmo kūrimas truko dvejus metus, nes kai esi jauna režisierė, labai sudėtinga gauti finansavimą“, – tvirtina kino festivalio „Scanorama“ konkursinės programos „Naujasis Baltijos kinas“ laureatė Austėja Urbaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Vertėtų nuolatos grįžti prie diskusijos apie tai, ar mes neapgaudinėjame savęs, manydami, kad blogio negali būti šalia, tarp mūsų, kad blogis turi fiksuotą geografiją, jis yra kažkur toli. Apie tai mums primena Krystiano Lupos ir Árpádo Schillingo spektakliai“, – apie būtinybę griauti mąstymo stereotipus savo komentare svarsto filosofas VDU prof. Leonidas Donskis.

Tarptautinis džiazo festivalis „Vilnius Mama Jazz“ nesivadovauja stilistiniais meno apibrėžimais, o kalba apie esamą džiazo laiką. Šių metų festivalio inovacija – diskusijų laboratorija „Vilnius Mama Jazz paraštės“. Tai pirmasis bandymas Lietuvoje pradėti meninį ir kultūrinį dialogą tarp kūrybinės sferos, akademinės bendruomenės ir džiazo pasaulio atstovų. Kiekvienais metais pristatantis apie pusantro šimto atlikėjų, „Vilnius Mama Jazz“ šalia didžiųjų užsienio vardų pristato išsamią Lietuvos džiazo panoramą – Lietuvos atlikėjams suteikiama galimybė pristatyti naujausius projektus arba specialiai festivaliui parengtas originalias menines programas. Pokalbis studijoje su „Vilnius Mama Jazz“ direktore Judita Bartaševičiene.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ lapkričio 17 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...