captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: režisierė Kamilė Gudmonaitė apie premjerą „Dievas yra DJ“

„Ar įmanoma šiuolaikinių technologijų pasaulyje atskirti, kas yra tikra, o kas ne? Ar apskritai šiandien dar kažkas yra tikra?“, – kelia klausimą režisierė Kamilė Gudmonaitė, pristatydama naujausią savo premjerą „Dievas yra DJ“ pagal vokiečių dramaturgo Falko Richterio pjesę.
Režisierė Kamilė Gudmonaitė.
Režisierė Kamilė Gudmonaitė.

„Tapymas mažame formate yra ypatingas procesas, turintis savo specifiką ir vaizdavimo principus. Net jei didesnio formato paveikslą fotografiškai sumažinsi, jis netaps miniatiūra. Čia maža vietos didesnei lygiai padengtai dėmei, kuri dažnai būna reikšminga vidutinio ar didelio formato darbuose. Mažo formato darbai tarsi tiršta sriuba, prisodrinta įvairių skonių ir prieskonių aromatų“, – svarsto Šiaulių universiteto profesorius dailininkas Ričardas Garbačiauskas, gimtajame Vilniuje atidarantis parodą „Mažas formatas“.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Vienatvė yra pianisto gyvenimo dalis. Mes dirbame, keliaujame ir koncertuojame vieni. Todėl man pasirodė labai aktuali ne konkurencinė, o tarpusavio supratimo, gerumo, pagalbos dvasia “, – aiškina IV Vilniaus fortepijono muzikos festivalio temą „Tandemai“ festivalio meno vadovė pianistė Mūza Rubackytė.

„Ar įmanoma šiuolaikinių technologijų pasaulyje atskirti, kas yra tikra, o kas ne? Ar apskritai  šiandien dar kažkas yra tikra?“, – kelia klausimą režisierė Kamilė Gudmonaitė, pristatydama naujausią savo premjerą „Dievas yra DJ“ pagal vokiečių dramaturgo Falko Richterio pjesę OKT/Vilniaus miesto teatre. Apie pjesės aktualumą, iliuziją ir realybę gyvenime ir scenoje, apie spektaklio kūrimo procesą pokalbis studijoje su teatro režisiere Kamile Gudmonaite ir aktore Jovita Jankelaityte.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ lapkričio 13 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close