captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: brangs ar ne šiukšlių išvežimas?

Jei bus patvirtintos naujos šiukšlių išvežimo taisyklės, vilniečiams kitais metais gali tekti mokėti beveik trigubai daugiau. Sostinės savivaldybė ramina, kad vadinamas juodžiausias scenarijus greičiausiai neišsipildys. Koks tai scenarijus? Kaip yra kituose miestuose?

Seime skubos tvarka bus svarstomas Suskystintų gamtinių dujų terminalo įstatymo pakeitimo projektas, kuriuo siūloma užtikrinti terminalo ilgalaikį ir tvarų funkcionavimą, proporcingai paskirstant jo išlaikymo ir funkcionavimo sąnaudas visiems gamtinių dujų sistemos naudotojams.

Neformaliame ES valstybių ar vyriausybių vadovų susitikime aptariami naujausi migracijos krizės pokyčiai. 

Druskininkuose namų balkonuose uždrausta lesinti paukščius. Tai pirmas toks draudimas Lietuvoje. Kodėl prireikė tokio draudimo ir ką apie tai galvoja ornitologai?

Per pastaruosius dvejus metus sergančių diabetu padaugėjo 10 procentų. Specialistai parengė Nacionalinę diabeto programą, kurios tikslas suvaldyti ligą.

Rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Verslo naujienos iš Slovėnijos.

Yra vos keletas lietuvių, kurių dainos skambėjo įtakingos jaunimo radijo stoties „BBC Radio 1" eteryje. Sėkmingiausias pavyzdys – Marijaus Adomaičio „Ten Walls", patekęs į grojamiausių kūrinių dešimtuką. Visai neseniai britų radijo stotyje nuskambėjo dar vieno lietuvio daina, kurią sukūrė vilnietis Donatas Rinkevičius. 

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ lapkričio 12 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...