captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: gydo ne tik augalas, bet ir jo rinkimas

Žolinčių akademijos lektorė,  bioenergetikė, vaistažolių augintoja, liaudies medicinos žinovė Dalė Petraitienė gyvena Panevėžio rajone, Paliūniškyje, tačiau gerai žinoma visoje Lietuvoje.
Žolinčių akademijos lektorė<br> bioenergetikė<br> vaistažolių augintoja<br> liaudies medicinos žinovė Dalė Petraitienė. A. Švelnos nuotr.
Žolinčių akademijos lektorė
bioenergetikė
vaistažolių augintoja
liaudies medicinos žinovė Dalė Petraitienė. A. Švelnos nuotr.

Ji skaito paskaitas apie augalų savybes ir jų pritaikymą gydymui bei sveikesnei gyvensenai, apie savęs pažinimą, apie Rytų medicinos subtilybes, mat nemažai laiko pati praleido Indijoje. Savo sodyboje Žaliojoje girioje priima žmones, kad jie galėtų atgauti jėgas rinkdami augalus. Visiems pataria, kokių būtiniausių vaistažolių reikia turėti namuose ir kaip jas rinkti.

Su rubrika „Diena kaime“ šios savaitės laidose kalba Algirdas Lekaveckas. Jis ne tik ūkininkas, turi ekologinį pieno ūkį, bet ir Zarasų rajono Antazavės seniūnas. Apie seniūno veiklą Algirdas nemažai jau pasakojo. O kaip sekasi tvarkytis pieno ūkyje, kokią įtaką veiklai turi pieno sektoriaus krizė, kokie reikalai buvo svarbiausi trečiadienį?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, lapkričio 5 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close