captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 10-ies metų gimtadienį švenčiantis „Subtilu-Z“

„Per tiek metų šiek tiek keičiasi ir pati mūsų kurta muzika. Žinome, jog ieškojimas naujų, negirdėtų „kampų“ visuomet yra įvertinamas klausytojo. Todėl ateinančiais metais stengsimės pasirodyti nematytai, negirdėtai ir išties, labai įdomiai, Juk muzikanto rutina – tai jokios rutinos“, – apie 10-ies metų sukaktį švenčiantį „Subtilu-Z“ pasakoja vienas ansamblio narių Vytautas Švažas.
Grupė „Subtilu-Z“.
Grupė „Subtilu-Z“.

„Eidami į koncertą perkame bilietus ir sumokame atlikėjams, o parodas lankome nemokamai. Dailininkai mums dovanoja, galima sakyti, savo dailės kūrinių koncertą ir už tai visiškai nieko negauna“, – vieną iš svarbių – apmokėjimo dailininkams už parodas – problemų įvardija Lietuvos dailininkų sąjungos, mininčios 80-ies metų veiklos sukaktį, pirmininkė Edita Utarienė. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie senąjį netašytą Paryžių prieš jo virtimą moderniu, madingu miestu XIX a. pabaigoje.

„Per tiek metų šiek tiek keičiasi ir pati mūsų kurta muzika. Žinome, jog ieškojimas naujų, negirdėtų „kampų“ visuomet yra įvertinamas klausytojo. Todėl ateinančiais metais stengsimės pasirodyti nematytai, negirdėtai ir išties, labai įdomiai, Juk muzikanto rutina – tai jokios rutinos“, – apie 10-ies metų sukaktį švenčiantį „Subtilu-Z“ pasakoja vienas ansamblio narių Vytautas Švažas. Kaip subrendo „Subtilu-Z“ ir kiek pakito jų atliekama muzika? Kaip pakito požiūris į atliekamus kūrinius ir muzikavimą kartu? Ir kaip atlikėjai perduoda sukauptą patirtį jaunesnei kartai? Pokalbis studijoje su ansamblio nariais Dmitrijumi Mihailovu, Povilu Velikiu, Laurynu Vaitkumi ir Vytautu Švažu.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ lapkričio 5 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...