captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Skrenda paukščiai, krinta pageltę lapai, šiurena rudens vėjyje šalnos pakąsta, pavytusi žolė. Rudeniniame gamtos virsme švenčiamos Vėlinės. Įsisukę į kasdienybės rutiną, vos spėjame aplankyti artimų žmonių kapus ir neretai pamirštame tikrąją šios šventės reikšmę bei tradicijas.

„Sursadhana“ – klasikinio Indijos meno festivalis. Nenorime nusileisti iki popkultūros ar Bolivudo, mistikos ar sakralumo. Norisi šį meną parodyti tokį, koks yra. Norisi, kad žmogus atsilieptų į jo esmę, vidinį šauksmą“, – teigia viena festivalio iniciatorių bei rengėjų Kristina Luna Dolinina.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Literatūra paaugliams visų pirma turi būti nenuobodi“, – įsitikinusi rašytoja Kristina Gudonytė, kurios romanas „Jie grįžta per pilnatį“ („Tyto alba“) dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Skrenda paukščiai, krinta pageltę lapai, šiurena rudens vėjyje šalnos pakąsta, pavytusi žolė. Rudeniniame gamtos virsme švenčiamos Vėlinės. Įsisukę į kasdienybės rutiną, vos spėjame aplankyti artimų žmonių kapus ir neretai pamirštame tikrąją šios šventės reikšmę bei tradicijas. O juk senovėje lietuviai Vėlines minėdavo ne tik prie artimųjų kapų, bet ir namie. Apie vieną didžiausių rudens švenčių – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ lapkričio 2 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...