captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokie dažniausi aplinkosaugos reikalavimų pažeidimai?

Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Informacijos priėmimo ir valdymo centras, įsteigtas praėjusį rudenį, per metus sulaukė daugiau kaip 11 tūkst. pranešimų apie aplinkosaugos reikalavimų pažeidimus.
vaat.am.lt nuotr.
vaat.am.lt nuotr.

Daugiausia pranešimų gauta apie įvykius su laukiniais gyvūnais. Aplinkosaugos pareigūnai sako, kad daugeliu atvejų, gavę tokį pranešimą, laiku spėjo atvykti ir išgelbėti gyvūną. Taigi, kokių pranešimų sulaukia gamtos sergėtojai, dėl ko galima ir reikia kreiptis į vadinamąją aplinkosaugininkų dispečerinę? 

Po daugiau nei trejų metų atidaromas Panemunės tiltas Kaune. Tilto statyba kainavo apie 30 mln. eurų, dėl finansavimo sutrikimų darbai užtruko ilgiau nei planuota.

Organų donorams pagerbti sostinės Katedros aikštėje suliepsnos 1353 žvakutės. Lietuvos asociacija „Gyvastis“ penktadienį rengia akciją, skirtą spalio mėnesį minimai Pasaulio ir Europos organų donorystės ir transplantacijos dienai.

Kinija paskelbė atsisakanti prieštaringai vertintos vieno vaiko politikos, visoms poroms bus leista susilaukti dviejų vaikų.

Pastaruoju metu pastebima, jog keičiasi visuomenės suvokimas: vis daugiau dėmesio skiriame apleistų kapų tvarkymui. Iki šiol beveik netvarkytos žydų kapinės, kurios dažnai buvo ir žudynių vietos, sulaukia savanoriškos pagalbos.

„Naujienų žemėlapio“ pasakojimas apie Kosovą.

Penktadienio laidos svečias – 20 metį švenčiančios grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ spalio 30 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...