captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip veiks elektroninis receptas?

Ketvirtadienį Lietuvoje bus pristatytas elektroninis receptas. Jis palengvins receptų išrašymą, receptai bus aiškesni, tikslesni, visada įskaitomi, dėl to farmacijos specialistams bus lengviau įvertinti išrašytus receptus ir išduoti pagal juos vaistus, o pacientas elektroninės sveikatos portale savo paskyroje galės visada matyti, kokie receptai išrašyti, kokius ir kaip vaistus turi vartoti.

Ketvirtadienį Vilniuje rengiamas Turizmo forumas, kuriame bus diskutuojama, kokią įtaką turizmui daro skaitmeninių technologijų pažanga, euro įvedimas, kokių permainų galime tikėtis ateityje.

Rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Verslo naujienos iš Austrijos.

Didžiajame hadronų greitintuve (DHG) dirbantys mokslininkai jau išsiaiškino, iš ko sudarytas mus supantis regimasis pasaulis, o dabar atėjo metas sužinoti apie kitas jėgas, kurios sudaro didžiąją dalį mūsų Visatos, sako Lietuvoje viešėjęs CERN vadovas Rolfas-Dieteris Heueris.

Gamtininko Selemono Paltanavičiaus pastebėjimai.

Ketvirtadienį bus pristatoma unikali saugaus ir atsakingo elgesio su šunimis programa – mokymo medžiaga (knygelės, plakatai, filmai), kurios pagalba moksleiviai bus supažindinami, kaip saugiai, atsakingai elgtis su šunimis.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.   

„Ryto garsai“ spalio 29 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                     

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...