captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Lietuvos nacionalinė filharmonija pradėjo jubiliejinį, jau 75-ąjį renginių sezoną. Didžiausia šalies koncertinė organizacija puoselėja Lietuvos muzikinę kultūrą ir muzikos atlikėjų meną, supažindina klausytojus su Lietuvos ir užsienio klasikine bei šiuolaikine muzika.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Pagrindinę koncertinių programų dalį skiriame lietuviškai šiuolaikinei muzikai. O kitų kraštų bei epochų kūriniais – ją papildome. Taip atsiranda dialogas tarp skirtingų muzikinių kalbų, lietuviška muzika atsiskleidžia platesniame kontekste“, – teigia kamerinės muzikos festivalio „Muzikos ruduo“ meno vadovas Robertas Bliškevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Knygų apžvalgininkės Eglės Baliutavičiūtės akiratyje – du romanai: Unės Kaunaitės „Žmonės iš Alkapės“ („Žara“), kuriame į dėmesio centrą patenka lietuvių literatūroje dar nenagrinėta ne ekonominė, bet studentijos emigracija į Vakarų Europą, tiksliau į Didžiąją Britaniją, ir anglų intelektualinio romano pradininko Aldous Huxley pirmasis kūrinys „Geltonasis Kroumas“ („Sofoklis“).

Lietuvos nacionalinė filharmonija pradėjo jubiliejinį, jau 75-ąjį renginių sezoną. Didžiausia šalies koncertinė organizacija puoselėja Lietuvos muzikinę kultūrą ir muzikos atlikėjų meną, supažindina klausytojus su Lietuvos ir užsienio klasikine bei šiuolaikine muzika. Pirmadienio viktorinoje – apie Lietuvos nacionalinę filharmoniją, įsikūrusią istorinėje Vilniaus senamiesčio vietoje, menančioje svarbiausius miesto visuomeninio gyvenimo raidos etapus.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 26 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close