captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: technologijos kuriamos žmogui

„Gaila, bet kai kurie gyventojai išmaniuosius telefonus naudoja pokalbiams ir trumposioms žinutėms, – apgailestauja bendrovės „Nokia Lietuva“ atstovas Vytenis Koryzna, – taip jie nesužino visų išmaniojo telefono galimybių, kurios lengvina ir paįvairina gyvenimą“.  
Bendrovės „Nokia Lietuva“ atstovas Vytenis Koryzna.
Bendrovės „Nokia Lietuva“ atstovas Vytenis Koryzna.

„Gaila, bet kai kurie gyventojai išmaniuosius telefonus naudoja pokalbiams ir trumposioms žinutėms, – apgailestauja bendrovės „Nokia Lietuva“ atstovas Vytenis Koryzna, – taip jie nesužino visų išmaniojo telefono galimybių, kurios lengvina ir paįvairina gyvenimą“.

Kodėl? Todėl, kad nežino funkcijų, nepasitiki savo gebėjimais, trūksta žinių ar tiesiog patinka madingas „žaisliukas“ rankose?

Lietuvoje interneto skvarba siekia apie 68 proc. Tyrimų duomenys rodo, jog interneto naudojimas išmaniuosiuose telefonuose auga. Manoma, kad per dvejus trejus metus jis priartės prie jo naudojimo kompiuteryje. Kaip tai pasiekti? Reikia įvairesnių sprendimų, paslaugų, kad žmonėms būtų paprasta, patogu ir patrauklu naudotis išmaniaisiais telefonais, lengvai būtų pasiekiami socialiniai tinklai ir pan. Taip pat reikia švietimo. Šiuos uždavinius imasi spręsti telefonų gamintojai, telekomunikacijų specialistai, siūlydami vis naujesnius sprendimus, mokydami, taip trindami ribas tarp šiandienos ir rytdienos.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, spalio 24 d., 16.03 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...