captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitė“

„Pirmiausia turi išaugti trupės kūrybingumas. Šokėjai turi jaustis menininkais, o ne darbininkais, kurie vykdo nurodymus“, – sako Lietuvos baleto meno vadovas Krzystofas Pastoras.  

„Garsūs, brangūs, pasaulyje vertinami muzikantai, pabuvę pas mus, siunčia gerą žinią kitiems savo kolegoms. Todėl jie drąsiai važiuoja į Klaipėdą, nes žino, kad čia vyksta labai rimtas festivalis“, – sako Klaipėdos pilies džiazo vadovė Inga Grubliauskienė.

Kokius reikalavimus trupei kelia naujasis Lietuvos baleto vadovas Krzystofas Pastoras?

„Amerikoje aš supratau, kad lankstumas yra svarbiausias dalykas, jeigu nori išgyventi, įdomiai gyventi ir kurti“, – patirtimi dalinasi pianistas Rudolfas Butginas, jau 18 metų gyvenantis JAV. 

Lietuvos moksleivis gavo aukso medalį pasaulinėje filosofijos olimpiadoje. Ką mums reiškia ši žinia, analizuoja filosofas Kęstas Kirtiklis.  

„Yra madų, kurios neišeina iš mados. Visų festivalių pagrindas – laiko ir gyvenimo patikrintų kompozitorių pavardės“, – sako Pažaislio muzikos festivalio meno vadovas dirigentas Petras Bingelis.

„Sėskim ir pakalbėkim“. Iš kur ir kaip atsirado Lietuvos persitvarkymo sąjūdis, kokie žmonės jį kūrė, ar tai galėjo būti KGB projektas? Su socialinių mokslų daktare Aine Ramonaite kalbėsime apie naują knygą „Sąjūdžio ištakų beieškant. Nepaklusniųjų tinklaveikos galia“.

Ved. Jolanta Kryževičienė.

„Kultūros savaitė“ šeštadieniais 09.03 val. ir sekmadieniais 00.05 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...