captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką turime žinoti apie kasmetines atostogas?

Nuo gruodžio 1 d. įsigalioja Darbo kodekso pakeitimas, kuris išeinant iš darbo leidžia gauti kompensaciją tik už trejų metų nepanaudotas atostogas. Esant galimybei ir darbuotojui pageidaujant, galima pasinaudoti sukauptomis atostogomis prieš atleidimą.

Antradienį Izraelyje, Tel Avive, prasideda 7-asis Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas.

Europos rūkymo prevencijos tinklo iniciatyva pirmą kartą Lietuvoje vyksta tarptautinė konferencija, kurioje aptariama geriausia rūkymo paplitimo mažinimo praktika.

Lietuva vadinama lietaus šalimi, tačiau klimatologai perspėja, kad artimiausiu metu toks įvaizdis taps vis sunkiau suprantamas. Rekordinės sausros, nusekę ar visiškai išdžiūvę vandens telkiniai bei gamtai daroma žala mokslininkus skatina ieškoti naujų sprendimų.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Prieštaringų vertinimų ir tarptautinės žiniasklaidos dėmesio sulaukė  Čekijoje šiomis dienomis gastroliavęs    Aleksandrovo ansamblis, labiau žinomas kaip Rusijos armijos dainų ir šokių ansamblis.

Etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai apie sezoninio laiko istoriją ir jo kaitaliojimo abejotiną naudą.

Su rubrika „Mokslo vardai“ aktorė ir scenos kalbos tyrinėtoja Jūratė Vilūnaitė papasakos, kaip veikia mūsų balsas, ar tinkamai juo naudojamės ir ką turėtume apie jį žinoti. 

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.                        

„Ryto garsai“ spalio 20 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...