captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Vilnius City Opera“ su LVSO dar kartą pakvies į „Trubadūrą“

Spalio 22–25 dienomis „Vilnius City Opera“ su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru dar kartą Vilniaus Kongresų rūmus pavers tikra operos scena Giuseppe Verdi „Trubadūrui“.

„Ramybė mūsų sapnuose“ – apie žmones, santykius, gyvenimą. Visame pasaulyje žmonės panašūs savo jausmais, vidumi. Esame tarsi šeima, todėl bendražmogiški dalykai visiems ir suprantami“, – teigia kino režisierius Šarūnas Bartas apie naujausią savo filmą, įvertintą tarptautiniuose kino festivaliuose ir jau rodomą Lietuvoje.

 Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Pasijutau visiškai nereikalinga Kauno bienalėje”, – teigia socialinių mokslų daktarė Irena Alperytė. Kodėl? Atsakymas – į kelionę po Kauno kultūros erdves kviečiančiame komentare.

„Teatras ir tai, kad mes su LVSO Kongresuose statome operas, man labai svarbu. Jei to atsisakytume, būtų lyg vienos kojos nukirtimas, nes yra koncertinė ir yra teatrinė veikla. Aš, kaip muzikantas, dirigentas, turiu savo gastrolių, bet čia su savo mylimu kolektyvu mes stovime ant dviejų menine prasme rimtų kojų, ir jei kas nors to nesupranta – tegu“, – sako Gintaras Rinkevičius. Spalio 22–25 d. „Vilnius City Opera“ su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru dar kartą Vilniaus Kongresų rūmus pavers tikra operos scena Giuseppe Verdi „Trubadūrui“. Pokalbis studijoje su dirigentu G. Rinkevičiumi ir „Trubadūro“ solistais, bohemiečiais Laimonu Pautieniu, Jovita Vaškevičiute bei Sandra Janušaite.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ spalio 20 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...