captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką reikia žinoti apie padangų keitimą?

Siūloma vairuotojus įpareigoti žiemines padangas naudoti vos tris mėnesius per metus – nuo gruodžio 1 iki kovo 1 dienos. Tokį siūlymą Vyriausybei pateikė Susisiekimo ministerija. Jau kitą savaitę bus apsispręsta – pritarti tam ar ne.

Penktadienį bus oficialiai paskelbta apie geležinkelio projekto „Rail Baltica“ tarptautinės atkarpos nuo sienos su Lenkija iki Kauno statybos darbų pabaigą. Šia proga rengiama iškilminga atidarymo ceremonija.

Lietuvos atsargos karininkai pristato šią savaitę įsteigtą Pulkininkų asociaciją.

Antsvoris vadinamas 21-ojo amžiaus rykšte – kas trečias Europos gyventojas yra nutukęs. Siekiant kuo garsiau kalbėti apie šią problemą, kasmet spalio 15–19 dienomis minima Pasaulio nutukimo savaitė, kurią inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija.

Vien per rugsėjį į Vokietiją atvyko maždaug tiek žmonių, kiek gyvena Klaipėdoje. Prognozuojama, kad pabėgėlių skaičius šalyje šiemet sieks apie milijoną. Bavarijos regiono premjeras Horstas Seehoferis ragina apriboti priimamų migrantų srautą, o kanclerė Angela Merkel pasisako prieš tai, kad Europa virstų tvirtove. Įtampos šalyje auga, o kanclerės populiarumas krenta. Apie tai, kaip migrantų ir pabėgėlių krizė skaldo Vokietiją – su rubrika „Naujienų žemėlapis“ pasakoja Vaida Pilibaitytė.

LRT TELEVIZIJOS eteryje naujas projektas – Lietuvos orkestrų kovos. 12 įvairių Lietuvos miestų pučiamųjų orkestrų varžysis dėl geriausiojo vardo.

Penktadienio laidos viešnia – Klaipėdos rajono policijos komisariato vadovė komisarė Rasa Stasiulaitienė.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.          

„Ryto garsai“ spalio 16 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.            

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close