captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip dirba Bendrasis pagalbos centras?

Bendrasis pagalbos centras (BPC) pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl įvykio Kauno rajone, kai pirmadienį kelyje susidūrus lengvajam automobiliui ir sunkvežimiui, žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Į BPC kreipėsi paskui lengvąjį automobilį kurį laiką važiavęs vyras. Jis įspėjo, kad gali įvykti nelaimė, nes vairuotojas gali būti neblaivus.
Bendrasis pagalbos centras.
Bendrasis pagalbos centras.

Kokia Lietuvos ūkių struktūra? Kokios yra paramos priemonės ir kaip ši parama paskirstoma? Kaip paskatinti gyventojų užimtumą kaimo vietovėse? Šie ir kiti klausimai bus aptarti trečiadienį vyksiančioje konferencijoje.

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) pristatė sistemą, pagal kurią jau kitą sezoną galėtų vykti stipriausių Europos klubinių komandų turnyras. Jame galėtų dalyvauti ir du Lietuvos klubai.

Pirmadienį nustojo galioti sutartis, kuri buvusio prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei suteikė teisę gyventi rezidencijoje Turniškėse. O kaip kitose šalyse? Kur gyvena buvę prezidentai ir jų šeimų nariai?

Ekspertai teigia, kad Lietuvoje nėra tikslios statistikos, kiek vaikų šalyje patiria seksualinę prievartą. Įvairūs Europoje atlikti tyrimai rodo, kad vienas iš penkių vaikų tampa seksualinio smurto auka. Dažniausiai smurtautojai būna iš vaikui pažįstamos ir artimos aplinkos. Paramos vaikams centro vadovė Aušra Kurienė sako, kad panašus skaičius nukentėjusių vaikų gali būti ir Lietuvoje.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Klausysimės pokalbio su seserimi kazimieriete Bernarda po Vašingtone vykusios katalikų vidurinių mokyklų  muzikos mokytojų konferencijos. Pokalbis  įrašytas 1960 m.

Gamtininko Selemono Paltanavičiaus pastebėjimai.

Gyventojų apklausa parodė, kad beveik kas antra jauna šeima taupydami pirmajam būstui gyvena su tėvais – tokiu būdu mažiau išleidžia maistui ir komunaliniams mokesčiams. O kokios galimybės jaunimui pasiimti paskolą būstui ar išsinuomoti butą? 

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ spalio 14 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                     

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...