captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lietuvos edukologijos universitetui – 80

„Labai svarbu, kad studentai universitete jaustųsi kaip tikroje kultūros institucijoje. Tai turi būti ypatinga aplinka, kurioje net sienos, simboliai primintų, ko tu čia atėjai – dirbti, gilinti žinių, paruošti save tai ypatingai mokytojo švietėjo veiklai“, – įsitikinęs LEU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis.
Lietuvos edukologijos universitetas.
Lietuvos edukologijos universitetas.

„Muzikiniam teatrui svarbu įvairovė. Miuziklo žanras mūsų teatre pastaraisiais metais žengė į priekį, o dabar laiptais į viršų žengs, pavadinkime, rimtasis žanras – opera“, – planais dalijasi naujasis Kauno valstybinio muzikinio teatro vyriausiasis dirigentas Jonas Janulevičius. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Anksčiau, prieš 15 metų, buvo didesnis susidomėjimas lietuvių kalbotyra, o šiuo metu didesnis krūvis tenka lietuvių literatūrai. Daugiau studentų domisi Lietuva ir jos kalba tam, kad galėtų artimiau susipažinti su lietuvių literatūra ir kultūra platesniu žvilgsniu“, – pastebi Latvijos universiteto Baltų kalbotyros katedros docentas dr. Edmundas Trumpa. Rubrika „Kalbos rytas“ – apie lituanistikos dėstymą Latvijoje.

„Labai svarbu, kad studentai universitete jaustųsi kaip tikroje kultūros institucijoje. Tai turi būti ypatinga aplinka, kurioje net sienos, simboliai primintų, ko tu čia atėjai – dirbti, gilinti žinių, paruošti save tai ypatingai mokytojo švietėjo veiklai. Žinoma, ne tik aplinka ir sienos turi žmogų ugdyti, įkvėpti“, – įsitikinęs LEU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis. Apie 80-ąjį jubiliejų mininčio universiteto istoriją ir dabarties problemas pokalbis studijoje su rektoriumi akademiku A. Gaižučiu,  mokslo ir plėtros prorektoriumi prof. Aivu Ragausku ir prof. Libertu Klimka.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ spalio 14 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...