captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Paraštės“ – jau spalio 18 dieną!

Praėjusį sezoną LRT RADIJO eteryje debiutavusi laida „Paraštės“ vos per kelis mėnesius sugebėjo suformuoti savo klausytojų ratą, tapti viena populiariausių laidų ir prakalbinti daugelį netikėtų svečių. Jų pašnekovais buvo įvairiausi žmonės – nuo užsienio reikalų ministro iki komiko, nuo psichologo iki taksisto.
Ievos Zaleckytės-Burcustu nuotr.
Ievos Zaleckytės-Burcustu nuotr.

„Kalbiname tuos žmones, kurie yra įdomūs, išskirtiniai ne tik savo veikla, bet ir žmogiškuoju aspektu. Labai smagu yra kalbėtis su žmogumi ir matyti, kad jis – nuoširdus, sąžiningas. Kelis kartus norėjau stabdyti mūsų svečius, sakyti: „Stop, stop! Mes nesivaikome sensacijų. „Tiesiog tie pokalbiai būna tokie šilti ir jaukūs, kad žmogus netikėtai labai atsiveria. Tada baiminuosi, kad tai tik nepakenktų jam pačiam“, – teigia laidos vedėja Beata Tiškevič.

Laidos vedėjas Richardas Jonaitis sako, kad įsimintiniausias sezono pokalbis – tai pokalbis su juo pačiu: „Kažkaip ėmiau ir atvirai šnekėjau apie ganėtinai asmeniškus dalykus, tokius, apie kuriuos žino tik patys artimiausi žmonės.“

Laidos vedėjai teigia, kad jiems netikėtinai svarbūs yra jų klausytojai. Su jais jie bendrauja ne tik socialiniame tinkle, bet ir kartą per mėnesį susitinka Vilniaus senamiestyje esančiame knygyne „Mint Vinetu“.

„LRT RADIJO vadovai netikėtai palaikė mūsų mintį. Mes pasiūlėme, o jie ir sako – darom. Taip ir atsirado tiesioginės transliacijos iš „Mint Vinetu“. Ten susirenka mūsų klausytojai, matome jų veidus, šypsenas, akis. Tai būna vienos geriausių laidų“, – sako Beata ir Richardas.

„Džiaugiuosi, kad spontaniškai sugalvotas pavadinimas „Paraštės“ išsipildė giliausia savo prasme. Mūsų pokalbių temomis tampa tos temos, kuriomis nepopuliaru kalbėti politikams, tėvai gėdijasi bendrauti apie tai su vaikais, ko žmonės vieni kitiems neprisipažįsta – viskas, kas lieka užribyje, apsigyvena mūsų paraštėse. Tikiu, kad tokiu būdu prisidedame prie visuomenės augimo – nuplėšiame pleistrus nuo žaizdų ir sakome: „Štai ji! Žaizda! Ištirkime ją“, – džiaugiasi Beata Tiškevič.

Kviečiame klausytis laidos „Paraštės“ jau šį sekmadienį, spalio 18 d., 22.07 val. per LRT RADIJĄ. Pirmuoju antrojo sezono pašnekovu tapo Lietuvoje gyvenantis britas, Vilniaus savivaldybės tarybos narys Markas Splinteris.


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close