captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: operos solistas Liudas Norvaišas

Iš Varšuvos didžiojo teatro į LNOBT sugrįžta Mariuszo Trelinskio režisuotas „Borisas Godunovas“ – Modesto Musorgskio opera, kurios premjera 2008-aisiais sukrėtė šalies kultūros pasaulį. Dabar dar viena staigmena – carą Borisą Godunovą pirmą kartą dainuos bosas Liudas Norvaišas.
Operos solistas Liudas Norvaišas.
Operos solistas Liudas Norvaišas.

Iš Varšuvos didžiojo teatro į LNOBT sugrįžta Mariuszo Trelinskio režisuotas „Borisas Godunovas“ – Modesto Musorgskio opera apie valdžios mechanizmą, kurios premjera 2008-aisias sukrėtė šalies kultūros pasaulį. Dabar dar viena staigmena – carą Borisą Godunovą pirmą kartą dainuos bosas Liudas Norvaišas.

„Nepatogus kinas siekia rodyti aktualią dokumentiką, todėl, be abejonės, mūsų programos pasirinkimui įtaką darė ir tarptautinės realijos, todėl šiemet neatsitiktinai mes daug dėmesio skyrėme Vidurio Rytų regionui, rodysime nemažai filmų apie revoliucijas Arabų pavasarį, situaciją Irane, apie Siriją, kurioje vyksta pilietinis karas“, – žada Žmogaus teisių kino festivalio „Ad Hoc: Nepatogus kinas“ direktorius Gediminas Andriukaitis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus kultūros komentaras „Fundamentalus traktatas apie Maironį“. „Nutariau perskaityti jums traktatą apie Maironio įtaką lietuvių kompozitorių kūrybai“, – teigia autorius.

Iš Varšuvos didžiojo teatro į LNOBT sugrįžta Mariuszo Trelinskio režisuotas „Borisas Godunovas“ – Modesto Musorgskio opera apie valdžios mechanizmą, kurios premjera 2008-aisiais sukrėtė šalies kultūros pasaulį. Dabar dar viena staigmena – carą Borisą Godunovą pirmą kartą dainuos bosas Liudas Norvaišas. Apie naująjį vaidmenį ir operos aktualumą šiandien pokalbis studijoje su dainininku L. Norvaišu ir LNOBT atstove muzikologe Beata Baublinskiene.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ antradienį, spalio 23 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close