captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvoji istorija“: apie mažumų knygos pasaulį

Pagarsinsim ryškiausias tarptautinės knygotyros konferencijos „Mažumų knyga – istorinės patirtys ir šiandienos raiškos globaliame pasaulyje" temas, išgirsite įdomiausias pranešėjų mintis.
Prof. dr. Aušra Navickienė. Vito Jadzgevičiaus nuotr.
Prof. dr. Aušra Navickienė. Vito Jadzgevičiaus nuotr.

Nepaisant sparčiai tobulėjančios elektroninės žiniasklaidos ir komunikacijos konkurencijos, knyga išlieka svarbiausia meno, literatūros, mokslo, mokymo ir švietimo sintezės priemone. Poreikis ugdyti mokslą apie knygą auga ir dėl leidybos verslo plėtros. Europos šalių erdvėje knygotyros mokslo ir studijų naujas užduotis ir raidos  kryptis lemia vis didesnę reikšmę įgaunantis kultūros istorijos paveldas. Jis labai originalus, įvairus ir nemažėjančios svarbos.

Apie visa tai buvo kalbama dvi dienas trukusioje konferencijoje. Šešiose sekcijose buvo perskaityti 35 pranešimai. Jau pats jubiliejinės tarptautinės knygotyros konferencijos pavadinimas intrigavo „Mažumų knyga – istorinės patirtys ir šiandienos raiškos  globaliame pasaulyje". Kas gi tilpo po šiuo pavadinimu? Pagarsinsim ryškiausias temas, išgirsite įdomiausias pranešėjų mintis.

Dalyvauja prof. Aušra Navickienė, doc. dr. Alma Braziūnienė, dr. Rima Cicėnienė, prof. Arvydas Pacevičius.

Ved. Inga Berulienė.

„Gyvoji istorija“ spalio 9 d., penktadienį, 16.05 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...