captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: vaikų neformaliojo švietimo reikmėms – 15 eurų kas mėnesį

Nuo spalio 1 d. Lietuvoje įvedamas neformalaus ugdymo krepšelis. Jo dydį galutinai nustatys kiekviena savivaldybė, tačiau numatoma, kad ši suma bus iki 15 eurų. Iki šiol neaišku, ar pigs ir kiek pigs vaikų būreliai.
R. Vilimo (BFL) nuotr.
R. Vilimo (BFL) nuotr.

Nuo šiol pacientams reikalingas kompensuojamas medicinos pagalbos priemones išrašyti galės bendrosios praktikos, bendruomenės, išplėstinės praktikos slaugytojos ir slaugytojos diabetologės.

„Volkswagen“ gamintojai pristato veiksmų planą, kaip bus sprendžiamos problemos, iškilusios dėl kai kurių dyzelinių variklių išmetimo sistemų.

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas absolventų tyrimas rodo absolventų integraciją į darbo rinką, specialybės atitikimą bei informaciją įvairiais kitais pjūviais. Tarptautinėje konferencijoje bus pristatomos Europos aukštojo mokslo absolventų stebėsenos rezultatų panaudojimo galimybės.

Koks bus ateities maistas?

Lietuvos bankas svarsto, ar pratęsti terminą, per kurį bus atsisakyta banko kodų kortelių. Anksčiau skelbta, kad šių kortelių neliks nuo lapkričio 1 d., bet bankai sako, kad jiems reikia daugiau laiko pasirengti pokyčiams. Kokie galimi sprendimai?

Rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“. 

Verslo naujienos iš Italijos.

Onkologinės ligos diagnozė – skaudus smūgis ne tik pačiam sergančiajam, bet ir jo artimiesiems. Šiandien šioje situacijoje esantiems žmonėms akcentuojamas medikamentinis gydymas, tačiau visai pamirštama psichologinė pagalba, kuri daugumai yra būtina.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.      

Klausykitės spalio 1 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...