captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: menininkas ir pedagogas prof. Albertas Gurskas

„Pedagoginis darbas man artimiausias, čia aš galiu realizuoti save, jaučiuosi reikalingas ir galiu pasidalyti žiniomis, patirtimi su studentais ir dailės mokytojais. Ramu, kai jautiesi perdavęs estafetės lazdelę į rankas, kurios tęs tavo darbą“, – sako lietuviškos šrifto, kaligrafijos mokyklos kūrėjas, kaligrafinių kompozicijų, plakatų, herbų autorius VDA prof. Albertas Gurskas.
Lietuviškos šrifto<br> kaligrafijos mokyklos kūrėjas<br> kaligrafinių kompozicijų<br> plakatų<br> herbų autorius VDA prof. Albertas Gurskas.
Lietuviškos šrifto
kaligrafijos mokyklos kūrėjas
kaligrafinių kompozicijų
plakatų
herbų autorius VDA prof. Albertas Gurskas.

„Jeigu mes nepatingėtume tiesiog susiieškoti, kas yra tie žmonės XX a pirmosios pusės kultūroje, nustebtume, kokios tai nepaprastai įdomios, ryškios asmenybės“, – atskleisti Stanislawo Ignaco Witkiewicz-Witkacy ir jo fotografijų herojų asmenybes kviečia menotyrininkas dr. Helmutas Šabasevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Mane įkvėpė mokytojų ryžtas padėti suprasti ir atrasti. Jie išmokė labai daug teisingų pamokų, kurių tuo metu nepriėmiau, bet dabar jomis naudojuosi“, – priežastį, paskatinusią rinktis mokytojo profesiją, įvardija Urtė Penkauskaitė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – pokalbis apie programą „Renkuosi mokyti“ ir mokytojų svarbą ugdant vaikų asmenybes.

„Improvizacija – spontaniška kūrybos galių išraiška, o sėkmės garantas – turinio ir formos dermė“, – dažnai kartodavo savo studentams lietuviškos šrifto, kaligrafijos mokyklos kūrėjas, kaligrafinių kompozicijų, plakatų, logotipų, herbų autorius VDA prof. Albertas Gurskas. Apie plačią kūrybinę, pedagoginę, visuomeninę ir edukacinę veiklą ir savo 80-ajam jubiliejui atvertą parodą pokalbis studijoje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 30 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...