captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse?

Šeštadienio vakarą LRT Televizijos eteryje prasideda nacionalinė atranka į 2013-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris kitų metų gegužę vyks Malmėje (Švedijoje). Kaip vyks atranka, koks vaidmuo joje teks vertinimo komisijos nariams, koks žiūrovams?

Šeštadienio vakarą LRT Televizijos eteryje prasideda nacionalinė atranka į 2013-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris kitų metų gegužę vyks Malmėje (Švedijoje). Kaip vyks atranka, koks vaidmuo joje teks vertinimo komisijos nariams, koks žiūrovams? Pokalbis su LRT Televizijos vyr. prodiuseriu Audriumi Giržadu.

Turizmas Europoje sukuria maždaug 10 procentų visų pajamų ir suteikia beveik dešimt milijonų darbo vietų. Pasak specialistų, būtent turizmo sektorius yra ta sritis, kurios augimas yra sparčiausias. Vis dėl to, kol šiltosios Europos valstybės nesusiduria su turistų stygiaus problema, Lietuva ir kitos regiono šalys galvoja, kaip turistus čia pritraukti ir lyjant lietui. Pasakojimas apie Lietuvos ir viso regiono turizmo problemas.

Kaune susirinkę medikai endokrinologai aiškinasi diabeto plitimo, jaunėjimo priežastis, aptaria pagalbos sergantiems diabetu problemas.

Taip pat laidoje kultūros renginių anonsai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ spalio 20 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...