captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Pasaulinio pienininkystės kongreso pamokos ir atgarsiai

Ketvirtadienį darbą baigė keturias dienas Vilniuje vykęs Pasaulinis pienininkystės kongresas, kuriame dalyvavo per 1200 svečių iš daugiau kaip pusšimčio pasaulio šalių.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Nuo pirmųjų žemdirbių savivaldos organizacijų susikūrimo dienų aktualūs jų veiklos derimo, vieningumo, daugybė kitų klausimų. Ir dabar, vykstant  labai sudėtingiems procesams agrariniame sektoriuje, deja, po senovei šioms organizacijoms stinga vieningumo, sunkiai pavyksta pasiekti sutarimus net ir svarbiausiais klausimais. Suvienyti  žemdirbių savivaldos organizacijas, iš esmės pagerinti jų veiklos rezultatyvumą užsimojo šią vasarą susikūrusi Lietuvos žemdirbių savivaldos asociacija. Neseniai ,,Gimtojoje žemėje“ apie tai kalbėjęs šios asociacijos vadovas Algirdas Mačiulaitis be kita ko aštriai kritikavo LŪS veiklą. Ką apie šią kritiką, naujos žemdirbių asociacijos ketinimus mano Lietuvos ūkininkų vadovas Jonas Talmantas?

Penktadienį Babtuose, Sodininkystės ir daržininkystės institute, oficialiai atidaryta Integruoto mokslo, studijų ir verslo centro ,,Nemunas“ atviros prieigos vaisių ir daržovių perdirbimo technologijų modeliavimo laboratorija, kartu su įranga kainavusi bemaž 6 mln. litų. Tai moderni mokslinė bazė, skirta kurti naujus inovacijomis pagrįstus maisto produktus bei vaisių ir daržovių perdirbimo technologijas.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugsėjo 28  d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...