captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 12-asis Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“

„Šiais metais norime pristatyti žiūrovų dėmesiui tokią programą, kuri kalba apie itin asmeniškus dalykus: gimimą, mirtį, ligas...“, – 12-ąsias „Sirenas“ apibūdina festivalio meno vadovė Audra Žukaitytė.

„Audiozino formatas neturi konkrečių taisyklių – tai yra laisvai gaminamas, laisvai platinamas, šiek tiek namudinis dalykas. Nors stengiamės palaikyti tradicinę žurnalo struktūrą, audiozino neįmanoma palyginti su tradiciniu, pavyzdžiui, moterišku žurnalu, vis dėlto tai yra eksperimentinis meno projektas“, – teigia viena iš garsų žurnalo sumanytojų Aistė Jūrė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Gestų kalbos ypatumas – ji neturi galūnių. Ir šiuo požiūriu lietuvių gestų kalba panašesnė į anglų kalbą. Net jei žiūrėsime į žodžių tvarką sakinyje – irgi labiau panašesnė į anglų, negu į lietuvių kalbą“, – sako Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus vedėja Daiva Burkauskienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie gestų kalbą.

„Šiais metais norime pristatyti žiūrovų dėmesiui tokią programą, kuri kalba apie itin asmeniškus dalykus: gimimą, mirtį, ligas...“, – 12-ąsias „Sirenas“ apibūdina festivalio meno vadovė Audra Žukaitytė. Pasak vieno iš festivalio sumanytojų Oskaro Koršunovo, į Vilnių kasmet atvežami geriausi progresyviausių Europos režisierių spektakliai, nemažiau svarbi, negu užsienio, tampa lietuvių programa. Kokia bus 12-oji „Sirenų“ giesmė? Pokalbis studijoje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 23 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...