captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: augalininkystės ūkis – patikimose rankose

Inesos ir Olego Naturjevų šeima, įsikūrusi Kauno rajono Didžiųjų Ibėnų kaime, augina 4 vaikus, pasistatė modernų namą ir tęsia giminės ūkininkavimo tradicijas.
Inesos ir Olego Naturjevų šeima. DMN nuotr.
Inesos ir Olego Naturjevų šeima. DMN nuotr.

Olegas dar prieš dešimtmetį iš tėčio perėmė augalininkystės ūkį, kuriame buvo 90 ha. Dabar jau turi 250 ha, įsigijo modernios technikos, sukaupta praktinė patirtis leidžia pasiekti ir gerų derlių.

Vilniuje tęsiasi pirmadienį prasidėjęs Tarptautinės pienininkystės federacijos Pasaulinis kongresas. Į jį atvyko 50 valstybių atstovai, apie 170 pranešėjų ir daugiau kaip tūkstantis svečių. „Litexpo“ parodų centre pirmadienį vyko du ypač svarbūs pasauliniam pieno sektoriui forumai: Pasaulinės pienininkystės federacijos ir Pasaulinio pieno sektoriaus lyderių. Pasak dalyvių, forumuose vykusios diskusijos, verslo susitikimai ateityje padės priimti visam pieno sektoriui palankius sprendimus.

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Jurbarko rajono Eržvilko gimnazijos fizikos mokytoja Albina Tamošaitiene. Ji jau pasakojo apie auginamas daržoves, vaistažolyną, bulviakasį. Koks buvo pirmadienis, kaip sekėsi pamokose, kuo ypatinga Eržvilko gimnazija?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, rugsėjo 22 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...