captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Jungtinėje Karalystėje veikiančią parodą „Dismaland“

„Šiame projekte buvo surinkti kviestiniai menininkai, kurie atitiko Banksy parodos idėją ir koncepciją“, – pasakoja tekstilininkė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė, pasaulinio garso menininko Banksy pakviesta pristatyti savo darbų didelio populiarumo sulaukusioje parodoje „Dismaland“, kurioje įamžinti kreivi vartotojiškos visuomenės atspindžiai.
Tekstilininkė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė.
Tekstilininkė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė.

„Gera dirbti, nes nėra jokių efektų, triukų. Didžiausias režisieriaus fokusas – darbas su aktoriumi, kaip jis analizuoja medžiagą, įkrauna tave“, – Nacionalinio dramos teatro premjeros „Didis blogis“ režisieriaus Árpádo Schillingo darbą apibūdina aktorė Nelė Savičenko.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Apie asmenukę iš kosmoso ir kitus fotografijos klausimus – menotyrininkės Agnės Narušytės radijo esė.     

„Šiame projekte buvo surinkti kviestiniai menininkai, kurie atitiko Banksy parodos idėją ir koncepciją. Banksy buvo iš anksto iki smulkmenų numatęs, kur koks darbas bus. Prieš gerą pusmetį į savo el. paštą gavau jo laišką, kuriame buvo papasakota „Dismaland“ parko idėja. Jis rašė, kad labai patinka mano kūriniai ir todėl kviečia mane dalyvauti“, – pasakoja tekstilininkė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė, pasaulinio garso menininko Banksy pakviesta pristatyti savo darbų  didelio populiarumo sulaukusiame parke-parodoje „Dismaland“, kuriame įamžinti kreivi vartotojiškos visuomenės atspindžiai. Pokalbis apie patirtį dirbant su garsiausiais pasaulio menininkais, unikalią parodą ir socialines problemas atskleidžiantį meną.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ rugsėjo 22 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close