captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius

LVSO kviečia – „Išgirskite klasiką“ ir atveria naujo XXVII sezono vartus Giacomo Puccini opera „Madam Baterflai“, o metus užbaigs projektu „The Queen Symphony“.
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius. BFL nuotr.
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius. BFL nuotr.

„Manon“ žanras – tai vadinamoji „opera comique“, tačiau tai nereiškia, kad matysime komišką operą, o tik kad atlikėjai scenoje vaidina ir kalba. Taigi dainininkai turi būti ir labai gerais aktoriais“, – sako režisierius iš Prancūzijos Vincentas Boussardas, pastatęs Jules Massenet operą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos”, „Šiaurės Atėnai”, „Literatūra ir menas”.

„Šie moterų portretai, susimaišę su vaisiais, gėlėmis, yra laiškai sau, metaforos, ženklinimas ir susitikimas su kitais, ir susipažinimas su netikėta savimi. Sugrįžimas į tapybą – tai savęs ir asmens tapatybės paieškos, kurios gali būti svarbios ir kitiems – žiūrovams, stebėtojams“, – sakė LR Seimo II rūmų galerijoje personalinę parodą „Vaidmenys“ atvėrusi dailininkė hum. m. dr. Jolita Linkevičiūtė Rimavičienė.

LVSO kviečia – „Išgirskite klasiką“ ir atveria naujo XXVII sezono vartus Giacomo Puccini opera „Madam Baterflai“, o metus užbaigs projektu „The Queen Symphony“. Kodėl sezoną žymi garsiosios Milo Veneros skulptūros atvaizdas? Kokios staigmenos paruoštos klausytojams šį sezoną Lietuvoje, kokios suderintos gastrolės kitose šalyse ir kokie didžiuliai muzikiniai projektai numatyti ateičiai? Pokalbis studijoje su maestro Gintaru Rinkevičiumi.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 18 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...