captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikos valandoje“ – lietuviška muzika ir muzikinės naujienos

Pristatysime naujausius Lietuvos atlikėjų darbus. Išgirsite apie rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis vyksiantį penktąjį muzikos talentų festivalį ir konferenciją „Waves Central Europe“.
„Colours of Bubbles“. Muzikos agentūros M.P.3 nuotr.
„Colours of Bubbles“. Muzikos agentūros M.P.3 nuotr.

Pristatysime Vilijos Matačiūnaitės, „Saulės kliošo“, Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus, grupės „Arbata“  ir dainininkės Ramintos Naujalytės-Bjelle naujausius darbus.

Penktasis muzikos talentų festivalis ir konferencija „Waves Central Europe“ šiemet pagrindinį dėmesį skirs trims Baltijos šalims. Iš Lietuvos į Vieną ir Bratislavą koncertuoti rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis keliaus net penki lietuvių atlikėjai: Alina Orlova, „Colours of Bubbles“, „Golden Parazyth“, Jurgis Didžiulis bei Leonas Somovas ir Jazzu. Taip pat penki atlikėjai koncertuos iš Latvijos, keturi bus iš Estijos. Dviejose šalyse, Austrijoje ir Slovakijoje, vykstantis muzikos festivalis ir konferencija „Waves Central Europe“ padeda jauniems talentams ieškoti partnerių ir siekti karjeros už gimtosios šalies ribų. „Labai džiugu, kad tokio pobūdžio renginys Europoje pirmą kartą tiek daug dėmesio skirs Baltijos šalims, nes čia labai daug savitumo, originalumo ir daug jaunų talentų. Esame įdomi ir perspektyvi rinka, kuri dar neatrasta“, – sako muzikos agentūros M.P.3 vadovas ir festivalio „Waves Central Europe“ partneris Vaidas Stackevičius.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikos valanda“ rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, 14.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...