captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: dėl kokios vietos žaisime toliau?

Lietuvos krepšininkai po rungtynių su Italijos rinktine toliau tęs kovas Europos vyrų krepšinio čempionate. Dėl kelintos vietos? Tai priklausys nuo sėkmės trečiadienį.    
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Vengrijai uždarius sieną, pabėgėliai ieško kitų kelių. Tuo metu Lietuvos sienos apsaugos tarnybos pareigūnai dalyvauja bendroje ES operacijoje Graikijoje.  Pabėgėlių krizės problema taip pat Europos Parlamento darbotvarkėje.

Kokie iššūkiai kovoje su prekyba žmonėmis? Atsakymų į šį klausimą ieškos tarptautinės konferencijos dalyviai. Konferenciją rengia visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu LRT RADIJUI.

Europos vyrų krepšinio čempionato apžvalga.  

Rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Verslo naujieno iš Didžiosios Britanijos.  

Aplinkos tarša yra daugybės ligų priežastis, tačiau daugelyje Europos šalių vis dar kovojama su pasekmėmis, užuot ieškojus sprendimų transporto, energetikos ir kitose srityse. Taip teigia Pasaulio sveikatos organizacija, kurios Europos regiono komitetas baigia posėdžiauti Vilniuje. Kaip gyvenamoji aplinka veikia mūsų sveikatą ir kodėl europiečiams turėtų rūpėti tolimų šalių bėdos? Apie tai pokalbis su Pasaulio sveikatos organizacijos eksperte, Aplinkos ir sveikatos programos koordinatore dr. Francesca Racioppi.

Vilniaus policija kontroliuoja, kaip vairuotojai laikosi važiavimo tvarkos A raide pažymėtose maršrutinio transporto juostuose? Kita vertus bręsta dar vienas siūlymas – iki 30 km per valandą mažinti greitį kai kuriose miesto dalyse, taip siekiant sumažinti žūčių keliuose skaičių. Ar tai bus veiksnu, jei ir dabar matyti, kad viršijamas nustatytas greitis? Ką daryti, kad vairuotojai laikytųsi eismo taisyklių reikalavimų?

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...