captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: fotomenininkas Visvaldas Morkevičius

„Manau, kad kiekviena gera fotografija sukelia žmogui jausmą – gerą arba blogą, nesvarbu. Džiaugiuosi, jei mano fotografijos sukelia kokių nors emocijų. Labiausiai mane fotografijoje traukia tie tikri jausmai, įspūdžiai“, – savo fotomenininkas Visvaldas Morkevičius.
Fotomenininkas Visvaldas Morkevičius. Ami Sioux nuotr.
Fotomenininkas Visvaldas Morkevičius. Ami Sioux nuotr.

„Didžiausias lietuvių ir lietuvių gestų kalbos skirtumas tas, kad mes turime bendrinę lietuvių kalbą, nesvarbu, esame žemaičiai, aukštaičiai ir t. t. O lietuvių gestų bendrinė kalba dar nėra susiformavusi, ir šioje kalboje gestai skiriasi ne tik pagal regionus – skirtingi gestai gali būti miestuose, miesteliuose, gali būti net šeimos gestai“,  – sako viena internetinio lietuvių gestų kalbos žodyno sudarytojų, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų centro Metodinių priemonių rengimo ir gestotyros skyriaus darbuotoja Ieva Lemešiūtė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie internetinį lietuvių gestų kalbos žodyną.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Pastaraisiais metais pastebime, kad visuomenėje auga susidomėjimas liaudies šokiais, buriasi šokių klubai, kur įvairių amžių žmonės smagiai leidžia laiką, bendrauja. Taigi belieka visiems kartu tai skatinti“, – sako etnomuzikologė Loreta Sungailienė, kviečianti į etninės kultūros akciją „Visa Lietuva šoka“.

„Manau, kad kiekviena gera fotografija sukelia žmogui jausmą – gerą arba blogą, nesvarbu.  Džiaugiuosi, jei mano fotografijos sukelia kokių nors emocijų. Labiausiai mane fotografijoje traukia tie tikri jausmai, įspūdžiai“, – savo fotomenininkas Visvaldas Morkevičius. Pokalbis studijoje apie naujausių darbų albumą ir parodą, posūkį nuo mados fotografijos socialinio reportažo link ir apie tai, kas yra gera fotografija. 

Ved. Kazimiera Astratovienė.            

„Ryto allegro“ rugsėjo 16 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...