captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno ūkiuose tebetvyro įtampa

Iš Briuselio atskriejus žiniai, kad parama ES valstybių agrariniam sektoriui sieks 500 mln. eurų, o jos skirstymo principai ir dydžiai paaiškės kitą savaitę, pieno ūkiuose įtampa nesumažėjo.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Iš Briuselio atskriejus žiniai, kad parama ES valstybių agrariniam sektoriui sieks 500 mln. eurų, o jos skirstymo principai ir dydžiai paaiškės kitą savaitę, pieno ūkiuose įtampa nesumažėjo. Tai jautėsi ir antradienį Jurbarko rajone, Raudonėje, vietos kaimo bendruomenės, dalyvaujant Lietuvos žemdirbių savivaldos asociacijai, surengtoje konferencijoje.

Rugsėjo 30 d. baigiasi terminas 2015–2020 metų Vietos plėtros strategijoms rengti. Joniškio rajone partnerystės vietos veiklos grupė šį darbą iš esmės jau baigė. Sėkmę daug lėmė ankstesnė šių strategijų rengimo ir pagal jas sumanytų projektų įgyvendinimo patirtis. Pavyzdžiui, praėjusiu finansiniu laikotarpiu joniškiečiai Vietos plėtros strategijos projektams vykdyti gavo daugiau kaip 6,5 mln. litų europinės ir mūsų valstybės finansinės paramos. Pagal ją  parengtus daugiau kaip 70 vietos projektų sėkmingai įgyvendino ne tik kaimo bendruomenės, bet ir pavieniai jų nariai.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, rugsėjo 9 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...