captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pasaulio laikas“: Ukrainos dešiniųjų pyktis ir mirštanti Negyvoji jūra

Pirmadienį Ukrainos parlamentui pritarus pirminėms Konstitucijos pataisoms, kurias įgyvendinus būtų suteikta didesnė autonomija prorusiškų separatistų kontroliuojamoms rytinėms teritorijoms, kilo riaušės.

Pirmadienį Ukrainos parlamentui pritarus pirminėms Konstitucijos pataisoms, kurias įgyvendinus būtų suteikta didesnė autonomija prorusiškų separatistų kontroliuojamoms rytinėms teritorijoms, kilo riaušės. Per jas žuvo trys žmones. Smurtą pradėjo radikalaus dešiniojo judėjimo nariai. Kokius pavojus Ukrainos stabilumui kelia šalies radikalūs dešinieji?

Tai buvo sunki vasara Pekinui, tačiau Kinija vis dar užsikrėtusi noru dominuoti – bent jau trumpam. Šalies ateitis miglota, nes vyriausybei kol kas nepavyksta pertvarkyti ekonomikos, o Kinijos visuomenė vis sparčiau sensta ir tai vis labiau apsunkina šalies ūkį. Ar Kinijai pavyks išlaikyti jau dešimtmetį trunkantį dominavimą pasaulyje?

Aplinkosaugininkai įspėja, kad dramatiškai senka Artimuosiuose Rytuose esanti Negyvoji jūra. Perspėjima, kad šie nesustabdomi pokyčiai gali sukelti ekologinę krizę ir seisminius pokyčius, dėl kurių kasmet Negyvosios jūros regione atsiranda milžiniškų smegduobių. Aiškinsimės, kaip valstybės bando spręsti šią krizę.

Ved. Vita Ličytė.

„Pasaulio laikas“ rugsėjo 6 d., sekmadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...