captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pabėgėlių krizė gilėja. Ką daryti Europai?

Gilėjant pabėgėlių krizei, Italija, Prancūzija ir Vokietija parengė bendrą dokumentą, kuriame siūloma peržiūrėti dabartines ES  taikomas taisykles dėl prieglobsčio suteikimo pabėgėliams ir kaip juos tinkamai paskirstyti Bendrijoje.
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Gilėjant pabėgėlių krizei, Italija, Prancūzija ir Vokietija parengė bendrą dokumentą, kuriame siūloma peržiūrėti dabartines ES  taikomas taisykles dėl prieglobsčio suteikimo pabėgėliams ir kaip juos tinkamai paskirstyti Bendrijoje. Minėtos šalys tikisi, jog siūlymas bus apsvarstytas Liuksemburge vykstančiame ES užsienio reikalų ministrų susitikime. Kokių pabėgėlių krizės sprendimo kelių ieško Europa, ar bus surastas bendras sutarimas?

Susisiekimo ministerija siūlo konkrečias priemones vadinamosioms „juodosioms dėmėms“ – avaringiausioms vietoms Vilniuje panaikinti.

Kaune bus pagerbiamas japonų diplomatas Chiune Sugihara. II pasaulinio karo metais diplomato išduotos vizos išgelbėjo  tūkstančius žydų.

Penktadienį prasideda istorinis žygis žemaitukais apie Lietuvą. 

Pasakojimas apie inovacijų forumą.

„Naujienų žemėlapis“. Ar Donaldo Trumpo, kuris žinomas kaip multimilijonierius ir realybės šou „Mokinys“, iškilimas signalizuoja kokį nors naują etapą Amerikos politikoje? Ar yra bent menkiausia galimybė, kad būtent jis laimės kitų metų Amerikos prezidento rinkimus?

„Prikelk legendą“ – tokiu šūkiu muzikai kviečia prisiminti festivalį „Lituanika“, kuris prieš tris dešimtmečius buvo vienas svarbiausių Lietuvos roko renginių.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 4 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...