captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kodėl ir modernūs pieno ūkiai dirba nuostolingai?

Nors politikai savo rinkimų programose teigia remiantys smulkesnius ūkius, jie metai iš metų atidėlioja tikros kooperacijos skatinimo priemones. Ar politikai tik žodžiais bando padėti krizę išgyvenančiam šalies pieno sektoriui?

Dėl sudėtingos padėties šalies pieno sektoriuje labiausiai kenčia žemdirbiai. Negana to jiems priekaištaujama dėl smulkių pieno ūkių, nemodernių fermų, kooperacijos stokos. Nors politikai savo rinkimų programose teigia remiantys smulkesnius ūkius, jie metai iš metų atidėlioja tikros kooperacijos skatinimo priemones. Kodėl ir modernūs dideli pieno ūkiai tai pat dirba nuostolingai? Ar politikai tik žodžiais bando padėti krizę išgyvenančiam šalies pieno sektoriui?

Prasidėjęs kalendorinis ruduo kartu su naujaisiais mokslo metais sugrąžina visus po vasaros atostogų į tikrąjį gyvenimą. Apie jo ypatumus ūkiuose rugsėjo pradžioje išsamiau sužinoti padeda laidos rubrika „Diena kaime“. Šią savaitę kalbiname Kėdainių rajono Krakių žemės ūkio bendrovės vadovą  Nikolajų Danilčenką. Krakių žemės ūkio bendrovė garsi rajone savo įvairia veikla: turi melžiamų karvių, mėsinių galvijų, augina avių, kiaulių, rūpinasi žirgais – iš viso ūkyje apie 1000 galvijų. Turi 2500 ha dirbamos žemės, mėsos perdirbimo cechą, įrenginėjama nauja parduotuvė. Kuo ypatingas bendrovėje buvo antradienis?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, rugsėjo 2 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close