captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikоs valandoje“ – keli štrichai Johno Zorno portretui

Tik keli štrichai. Neįmanoma aprėpti unikaliojo eklektiko Johno Zorno kūrybos platybių vienoje laidoje. Jis vadinamas radikaliausiu ir paslaptingiausiu šiandienos muzikantu, scenos išsišokėliu ir filosofu, Niujorko avangardo guru ir tikru muzikos alchemiku.
Johnas Zornas.
Johnas Zornas.

Tik keli štrichai. Neįmanoma aprėpti unikaliojo eklektiko Johno Zorno kūrybos platybių vienoje laidoje. Jis vadinamas radikaliausiu ir paslaptingiausiu šiandienos muzikantu, scenos išsišokėliu ir filosofu, Niujorko avangardo guru ir tikru muzikos alchemiku. Atrodytų, jog nėra tokios muzikos rūšies ar stiliaus, kurio nebūtų išbandęs Johnas Zornas. Jis derina elektroakustinius eksperimentus ir svingą, netradicinę improvizaciją ir kamerinę muziką, klezmerių ir punk ar noise kultūrą, gamelaną, minimalizmą... Sąrašą galėtume tęsti. Kritikai teigia, kad Zornas turi daugybę veidų ir kiekvienas jo klausytojas regi tik kažkurį jo veidą.

Tad kviečiame artimiau susipažinti su šiandieninio muzikinio avangardo lyderiu, amerikiečių saksofonininku, kompozitoriumi ir prodiuseriu Johnu Zornu bei garsios jo leidyklos „Tzadik“ darbais.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikos valanda“ rugsėjo 2 d., trečiadienį, 14.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...